Projekt nr RPMP.10.01.04-12-0004/22
        Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020,
        Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego
        Poddziałanie 10.1.4 MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA

„Chrzanowskie II LO w chmurze edukacyjnej – III edycja”

Nasza szkoła od dnia 01 września 2022 roku uczestniczy w projekcie Małopolskiej Chmury Edukacyjnej  pn. „Chrzanowskie II LO w chmurze edukacyjnej – III edycja” realizowanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

W roku szkolnym 2022/2023 będziemy realizować zajęcia on-line w następujących obszarach tematycznych:
        - biologia (zajęcia on-line prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie),
        - język angielski (zajęcia on-line prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie),

Rekrutacja do projektu prowadzona jest w dniach od  1 września 2022 roku do 12 września 2022 roku. Zachęcamy uczniów do udziału w zajęciach i prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji  i uczestnictwa w projekcie.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest w sekretariacie szkoły lub Biurze projektu – sala nr 2, parter, oraz na stronie internetowej szkoły - www.lo2.edupage.org   Wypełniony dokument (podpisany przez kandydata i rodzica) należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 12.09.2022 roku u nauczyciela przedmiotowego, w Biurze projektu (sala nr 2) lub w sekretariacie szkoły.

W razie pytań prosimy o kontakt z nauczycielami prowadzącymi zajęcia w projekcie lub
        z sekretariatem szkoły ( tel. 32 623 65  94).

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego