• 22 listopada 2021 r. miały miejsce dwa ważne wydarzenia dla Naszej szkoły:

1. Została podpisana umowa o współpracy dydaktycznej pomiędzy Instytutem Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum a Naszą Szkołą. Klasy z edukacją medyczną zostały objęte patronatem naukowym dzięki czemu poszerzą swoje wiadomości zarówno na zajęciach w szkole jak i na uczelni.

2. Odbyły się pierwsze wprowadzające spotkania z dr Grzegorzem Mańko, który jest kierownikiem  porozumienia ze strony Collegium Medicum. Wśród wielu ciekawych i ważnych informacji znalazły się  również te dotyczące aktywności fizycznej, która jest dla nas lekiem nie wymagającym recepty. To był wstęp, kolejne spotkania przed nami wykorzystajmy je z pożytkiem dla siebie i innych.