• Chrzanowskie II LO w chmurze edukacyjnej – III edycja

Projekt nr RPMP.10.01.04-12-0004/22

pod nazwą „Chrzanowskie II LO w chmurze edukacyjnej – III edycja”

Powiat Chrzanowski przystąpił do realizacji projektu pt. „Chrzanowskie II LO w chmurze edukacyjnej – III edycja”

Powyższy projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.4. Małopolska Chmura Edukacyjna.

Realizator projektu: II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie,

32-500 Chrzanów, ul. Kard. Wyszyńskiego 19.

Okres realizacji projektu: od 01 września 2022 roku do 30 czerwca 2023 roku.

Wartość projektu: 72 655,63 zł, w tym:
        • współfinansowanie z UE: 61 757,28

• współfinansowanie krajowe z budżetu państwa: 7 265,56
        • wkład własny Powiatu Chrzanowskiego: 3 632,79

W ramach projektu od października 2022 roku odbędą się zajęcia pozalekcyjne wykraczające poza podstawę programową kształcenia dla uczniów II LO w Chrzanowie. Grupą docelową projektu jest minimum 30 uczniów II LO w Chrzanowie (15 uczniów – obszar tematyczny: biologia, 15 uczniów – obszar tematyczny: język angielski) zainteresowanych udziałem w dodatkowych zajęciach
        pozalekcyjnych. Zajęcia będą odbywały się pod nadzorem nauczycieli II LO w Chrzanowie przy współudziale nauczycieli akademickich w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej – Filia w Chrzanowie, Al. Henryka 53.

Z uczniami naszej szkoły współpracować będą: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie (obszar tematyczny: biologia) i Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie (obszar tematyczny: język angielski).

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych u 30 uczniów II LO w Chrzanowie z zakresu biologii i języka angielskiego oraz wzrost wykorzystywania technologii TIK w procesie edukacyjnym.

Biuro projektu:
        II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
        w Chrzanowie
        ul. Kard. Wyszyńskiego 19
        32-500 Chrzanów
        Tel/fax: 32 623 65 94
        Sala nr 2, parter

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Regulamin uczestnictwa w projekcie: formularz rekrutacji, oświadczenie, deklaracja uczestnictwa

Standardy dostępności